Blog

Belkyra
01.07.2019

Usunięcie drugiego podbródka bez skalpela jest możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego preparatu Belkyra na bazie kwasu deoksycholowego, który w mig rozprawia się z tym krępującym defektem urody. Sprawdź, na czym polega zabieg Belkyra.


Podwójny podbródek, zwany też pełnym podbródkiem lub wypukłym podbródkiem, to nic innego jak skumulowana tkanka tłuszczowa i nadmiar skóry w tym rejonie. 
Drugi podbródek to częsty problem estetyczny, z którym wbrew powszechnemu przekonaniu, zmagają się nie tylko osoby dojrzałe i z nadwagą, ale też młode i szczupłe. 
Wśród przyczyn jego powstawania wymienia się przede wszystkim indywidualne uwarunkowania, ale także garbienie się, ciągłe pochylanie głowy do przodu, nieprawidłowa pielęgnacja szyi, wiotczenie skóry podbródka oraz nagromadzenie się tkanki tłuszczowej w dolnym obszarze twarzy. 
Niestety, wyeliminowanie nadmiaru tłuszczu w tym miejscu jest niemożliwe przy pomocy diety i aktywności fizycznej. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i zabieg przez nią oferowany, jakim jest Belkyra. 
To zabieg bez skalpela, całkowicie bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny, który daje szybkie i trwałe efekty. 

Belkyra – nasza broń na drugi podbródek
Zabieg likwidujący drugi podbródek przeprowadzamy przy pomocy innowacyjnego, certyfikowanego i przebadanego klinicznie preparatu Belkyra, zawierającego w swym składzie substancję czynną, jaką jest kwas deoksycholowy, który naturalnie występuje w naszym organizmie. 
Wstrzyknięcie preparatu w okolice tkanki tłuszczowej powoduje wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego, obrzęk komórek tłuszczowych, a następnie ich rozpad. 
Uwolnione kwasy tłuszczowe kolejno usuwane są z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. 

Belkyra – jak przebiega zabieg ?
Wykonanie zabiegu poprzedza konsultacja lekarska mająca na celu zakwalifikowanie Pacjenta do zabiegu i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Sam zabieg nie wymaga żadnych przygotowań. 
Przed jego rozpoczęciem podaje się Pacjentowi znieczulenie miejscowe, dzięki czemu nie odczuwa on bólu, co przekłada się na jego komfort. 
W czasie trwania metody zabiegowe lekarz przy pomocy bardzo cienkich igieł wykonuje w obrębie podbródka około kilkudziesięciu nakłuć, wprowadzając w ten sposób do podskórnej tkanki tłuszczowej preparat Belkyra. 
Po zabiegu, mogą pojawić się w okolicy poddanej zabiegowi niewielkie zasinienia i obrzęki, które samoistnie ustępują po upływie kilku dni. 

Efekty redukcji drugiego podbródka preparatem Belkyra
Już jeden zabieg wystarczy, by zauważyć wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicy podbródka. Jednak w celu uzyskania spektakularnego rezultatu zabiegowego zaleca się przeprowadzenie 1-3 zabiegów w 4-tygodniowym odstępie czasowym. 
Dzięki zabiegowi Belkyra Twój podbródek będzie wymodelowany, a twarz i szyja staną się smuklejsze. 
Niezaprzeczalnym rezultatem zabiegu jest również komfort psychiczny Pacjenta. W końcu nie od dziś wiadomo, że im lepiej wyglądamy, tym lepsze jest nasze samopoczucie.

Jeśli wstydzisz się swojego drugiego podbródka i chciałbyś go usunąć w sposób całkowicie bezpieczny i bezbolesny – zapisz się na zabieg Belkyra, dzięki któremu pozbędziesz się tego krępującego problemu.

Masz zapytanie ? Chcesz umówić się na konsultację ?
Zadzwoń + 48 888 264 686 albo napisz:  biuro@lenartowiczclinic.pl


< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.