Blog

Pelleve-utrzymaj młody wygląd na dłużej !
03.06.2019

Poszukujesz efektywnej, bezinwazyjnej i wysoce skutecznej metody zabiegowej ? Twoja skóra utraciła młodzieńczą jędrność i elastyczność, jest wiotka i obwisła? Jeśli tak – zabieg Pelleve jest właśnie dla Ciebie!


Zabieg Pelleve to innowacyjna, nieinwazyjna, i co najważniejsze, skuteczna metoda liftingu oraz ujędrniania skóry twarzy i innych części ciała. Dzięki Pelleve można opóźnić proces starzenia się skóry i zatrzymać młody wygląd na dłużej. Pelleve to opatentowany system wykorzystujący energię o częstotliwości fal radiowych do nagrzewania głębokich warstw skóry, nawet do 65 stopni Celsjusza. W konsekwencji dochodzi do wytworzenia ciepła wewnątrz tkanek, a to z kolei stymuluje przebudowę uszkodzonych włókien kolagenowych. W trakcie zabiegu wykorzystuje się również technologię Cool-Gel, dzięki której na obszar poddawany zabiegowi aplikuje się żel zamrażający po to, by chłodzić zewnętrzną powierzchnię skóry. Dlatego zabieg jest w zasadzie bezbolesny i komfortowy dla pacjenta. Choć trzeba również podkreślić, że ogrzewanie i równoczesne chłodzenie powoduje kurczenie i napinanie się włókien kolagenowych, co z kolei prowadzi do ujędrnienia i wyraźnego odmłodzenia skóry.

Jedną z wielu zalet zabiegu Pelleve jest brak okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą występować zaczerwienienia i niewielki obrzęk, jednak znikają one już po kilkunastu minutach od jego zakończenia. Od razu po przeprowadzonym zabiegu można powrócić do normalnej, codziennej aktywności. Pelleve można również wykonywać bez względu na porę roku. Trzeba też podkreślić, że fale radiowe o wysokiej częstotliwości w sposób bezpieczny i precyzyjny trafiają w okolicę poddaną zabiegowi, nie uszkadzając przy tym naskórka, ponieważ docierają bezpośrednio do głębokich warstw skóry.

Zabieg Pelleve – wskazania

Jakie problemy i niedoskonałości skórne można zniwelować dzięki Pelleve?

  • linie czołowe,
  • zmarszczki pomiędzy brwiami,
  • nadmiar skóry na górnej powiece,
  • zmarszczki wokół oczu, tzw. kurze łapki,
  • fałdy nosowo-wargowe,
  • zmarszczki wokół ust,
  • obwisły podbródek,
  • brak jędrności i napięcia skóry na ciele, np. na ramionach, brzuchu lub udach.

Pelleve i jego efekty

Redukcja zmarszczek, a także napięcie skóry twarzy i szyi, dzięki czemu uzyskujemy delikatny efekt uniesienia brwi i wygładzenia twarzy to jedne z rezultatów zabiegu Pelleve, które są w pełni naturalne. To oznacza, że zachowujemy swoje charakterystyczne rysy, jednak skóra na twarzy staje się wyraźnie odmłodzona. Zabieg ten wykonuje się również w celu wzmocnienia zbyt luźnej i obwisłej skóry dotyczących innych części ciała, np. brzucha lub ud. W rezultacie skóra staje się ujędrniona, napięta, poprawie ulega jej gęstość i sprężystość.

Efekty zabiegu Pelleve można zaobserwować od razu po jego wykonaniu, jednak jego rezultaty zwykle uwidaczniają się stopniowo, w ciągu 3-6 miesięcy, kiedy to proces odbudowy i produkcji nowych włókien kolagenowych ulegnie zakończeniu. Rezultaty utrzymują się od 12 do 24 miesięcy. Choć trzeba podkreślić, że w zależności od tego, jaka okolica ciała została poddana zabiegowi oraz jak obwisła była skóra, konieczne może być przeprowadzenie więcej niż jednego zabiegu.

Zdecyduj się na zabieg Pelleve aby przywrócić swojej skórze piękny, młody i zdrowy wygląd na długi czas.

Masz zapytanie ? Chcesz umówić się na konsultację ?
Zadzwoń + 48 888 264 686 albo napisz:  biuro@lenartowiczclinic.pl


< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.