Blog

Plasma IQ – Jedno urządzenie rozwiązujące wiele problemów
10.09.2019

Skóra w okolicy oczu jest bardzo cienka oraz delikatna. Na skutek naturalnych procesów starzenia traci ona swoją elastyczność i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. W walce z opadającymi powiekami pomaga Plasma IQ. Przedstawimy Wam działanie oraz zastosowania tego urządzenia .


Plasma IQ – co to takiego?

Plasma IQ to urządzenie, które generuje i wykorzystuje mikrowiązki plazmy. Tworzy się ona pomiędzy urządzeniem a skórą osoby poddającej się zabiegowi. Powoduje sublimację naskórka, jednocześnie obkurczając skórę w miejscu swojego działania. Co ważne, Plasma IQ nie prowadzi do powstania uszkodzeń w głębszych warstwach skóry. Warto wspomnieć także o tym, że podczas pracy urządzenie nie jest podłączone do prądu, co stanowi zaletę dla osób, w przypadku których nie można wykonywać zabiegów wiążących się z przepływem prądu przez ciało. Pozytywne działanie Plasma IQ widoczne jest bezpośrednio po jego zastosowaniu. Brak krwawienia i niszczenia okolicznych tkanek powoduje, że pacjenci nie muszą rezygnować ze swoich obowiązków czy ulubionych aktywności. Wykorzystanie urządzenia stanowi dobrą alternatywę dla metod inwazyjnych, np. tych z użyciem skalpela. Dodatkowo, emitowana przez nie energia cieplna pobudza produkcję kolagenu, co prowadzi do zwiększenia napięcia skóry i poprawy jej elastyczności.

Bezinwazyjny lifting powiek za pomocą Plasma IQ

Plasma IQ jest urządzeniem wykorzystywanym w medycynie estetycznej, dermatologii, a nawet w chirurgii plastycznej. Do jego głównych zastosowań należy lifting powiek. Największą zaletą użycia Plasma IQ, w porównaniu z bardziej inwazyjnymi metodami korekcji, jest zachowanie całkowitej ruchomości powieki – zarówno w trakcie zabiegu, jak i bezpośrednio po nim. Dodatkowo, pacjent nie boryka się z nieprzyjemnym stanem zapalnym, utrudniającym codzienne funkcjonowanie. Podczas zabiegu – trwającego zazwyczaj nie więcej niż 30 minut - na skórze wykonywane są małe punkty odległe o siebie o 0,5 mm. Efektem wykorzystania Plasma IQ jest podniesienie opadających powiek i odmłodzenie spojrzenia.

Inne zastosowania urządzenia Plasma IQ

Poza korektą opadających powiek Plasma IQ znajduje zastosowanie przy innych problemach estetycznych.Urządzenie wykorzystywane jest do redukowania zmarszczek w okolicy uszu, jak również nad górną wargą. Stosuje się je do usuwania zwiotczałej skóry na łokciach, kolanach i  brzuchu,niwelowania blizn pozostałych po niedoskonałościach oraz likwidowania zmian skórnych.Zabiegi uwzględniające użycie Plasma IQ dają bardzo szybkie i satysfakcjonujące rezultaty.

Plasma IQ w Lenartowicz Clinic

Urządzenie Plasma IQ, wykorzystywane przez specjalistów z Lenartowicz Clinic, umożliwia pozbycie się kompleksów i natychmiastową poprawę wyglądu. Krótki, nieinwazyjny zabieg pozwala m.in. na szybkie odmłodzenie spojrzenia, zlikwidowanie zwiotczałej skóry, a także usunięcie blizn potrądzikowych.

Masz zapytanie ? Chcesz umówić się na konsultację ?
Zadzwoń + 48 888 264 686 lub napisz  biuro@lenartowiczclinic.pl


< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.