Blog

Powiększanie ust – kiedy zdecydować się na zabieg?
08.08.2019

Twoje usta są zbyt wąskie lub asymetryczne? Chcesz nadać im zmysłowy, atrakcyjny i pełny wygląd? Jeśli tak, proponujemy Ci wysoce skuteczny i bezpieczny zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym.


Jak działa kwas hialuronowy?

Powiększenie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – substancji naturalnie występującej w naszym organizmie, wytwarzanej przez fibroblasty, będącej budulcem komórek skóry właściwej. Kwas hialuronowy stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Ponadto odznacza się doskonałą zdolnością wiązania wody, dlatego w naszym organizmie odpowiada także za prawidłowy poziom nawilżenia skóry oraz jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Dlatego wstrzyknięcie w okolicę ust preparatu z kwasem hialuronowym daje efekt w postaci wypełnienia i nawilżenia warg, zredukowania zmarszczek mimicznych wokół ust i przywrócenia ustom młodzieńczego i ponętnego wyglądu.

Powiększanie ust – wskazania do zabiegu

Zabieg powiększania ust można wykonać u każdej osoby, bez względu na jej wiek i płeć. Wiele osób w młodym wieku zmaga się z asymetrią występującą między górną i dolną wargą, a także problemem zbyt wąskich ust, o słabo zarysowanych konturach. W takim wypadku, stosując kwas hialuronowy, można wykonać korektę ust, delikatnie je uwydatniając lub wyraźnie powiększając, a także subtelnie zaakcentować lub widocznie poprawić ich kontur.

Zabieg powiększania ust rekomendujemy również osobom w wieku dojrzałym, zmagającym się z utratą jędrności warg, zanikającą czerwienią wargową, opadającymi kącikami i zmarszczki wokół ust. Zabieg modelujący z zastosowaniem kwasu hialuronowego sprawi, że usta zostaną wypełnione, nawilżone i będą zachwycały swym młodzieńczym i zmysłowym wyglądem.

Powiększanie ust – jak przebiega zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu, w celu zniesienia doznań bólowych, stosuje się znieczulenie miejscowe. Następnie lekarz przeprowadzający zabieg oznacza miejsca, w które zostanie podany preparat z kwasem hialuronowym i ustala jego ilość. Sam zabieg nie należy do skomplikowanych. Trwa około 30 minut i polega na precyzyjnym wprowadzeniu w skórę właściwą ust, przy pomocy bardzo cienkiej igły lub elastycznej kaniuli, kwasu hialuronowego w postaci plastycznego i krystalicznego żelu. Po zaaplikowaniu preparatu przeprowadza się masaż po to, by równomiernie go rozprowadzić i nadać ustom odpowiedni kształt.

Zabieg powiększania ust – efekty

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są od razu po jego przeprowadzeniu, jednak ostateczne rezultaty uwidaczniają się po około 2 tygodniach. Wystarczy tylko jeden zabieg, by zaobserwować widoczną poprawę wyglądu warg. Po zabiegu z kwasem hialuronowym, usta stają się pełne, jędrne i doskonale nawilżone, poprawie ulega również ich koloryt. Efekty zabiegu, w zależności od indywidualnych predyspozycji Pacjenta i prowadzonego przez niego trybu życia utrzymują się od 9 do 16 miesięcy. Po zaniku rezultatów, zabieg można wykonać ponownie.

Marzysz o jędrnych, miękkich, pełnych i doskonale nawilżonych ustach? Nie zwlekaj dłużej, tylko już dziś podejmij decyzję i zapisz się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym, by uzyskać młodzieńczy i ponętny wygląd warg.

Masz zapytanie ? Chcesz umówić się na konsultację ?
Zadzwoń + 48 888 264 686 albo napisz:  biuro@lenartowiczclinic.pl


< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.