Blog

Zabiegi dla 40-latki – co polecamy ?
18.10.2019

Do objawów starzenia się skóry zaliczyć można utratę jędrności i pojawienie się zmarszczek. Zabiegi medycyny estetycznej przeznaczone są dla osób w różnym wieku, a ich zadaniem jest szybka poprawa wyglądu. Dziś przedstawiamy te, które będą idealne dla 40 – latki.


Fotoodmładzanie – regeneracja skóry i usunięcie przebarwień

Odpowiednim zabiegiem dla osób w okolicach 40 – ego roku życia jest fotoodmładzanie za pomocą urządzenia IPL. Jego działanie polega na jednoczesnym emitowaniu światła o różnych długościach fali, co pozwala na szybkie zniwelowanie objawów starzenia się skóry. Efektem fotoodmładzania jest nie tylko spłycenie zmarszczek, ale również usunięcie przebarwień, z którymi często borykają się 40 – latki. Dodatkowo, dochodzi do zmniejszenia porów oraz poprawy kolorytu skóry.

Nici Barb 4D – bezoperacyjny lifting

Zabieg z użyciem nici Barb 4D to bezinwazyjny lifting dający natychmiastowe rezultaty. Polega na wprowadzeniu w tkankę podskórną specjalnych nici za pomocą bardzo cienkiej igły. Cechą charakterystyczną Barb 4D są mikroskopijne haczyki równomiernie rozłożone dookoła nici, w dwóch kierunkach. Gwarantują one znaczącą poprawę jędrności oraz napięcia skóry. Dzięki nim możliwa jest korekta owalu twarzy i uniesienie zwiotczałej skóry. Efekty bezoperacyjnego liftingu widoczne są przez około dwa lata.

Botoks – wygładzenie zmarszczek

Wśród zabiegów idealnych dla osób w okolicach 40 – ego roku życia znajduje się botoks. Polega on na wstrzyknięciu jadu kiełbasianego (toksyny botulinowej) w miejsca, w których występują zmarszczki. Zaaplikowana substancja czynna powoduje rozluźnienie mięśni, co przyczynia się do wygładzenia nierówności skóry. Za pomocą botoksu możemy m.in. zniwelować bruzdy na czole, a także usunąć zmarszczki w okolicach oczu, nosa i ust. Toksyna botulinowa stosowana jest również do poprawy wyglądu szyi oraz dekoltu.

Odbudowa skóry za pomocą osocza bogatopłytkowego

Osoby zainteresowane poprawą jędrności i redukcją zmarszczek mogą zdecydować się na zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. Jego efektem jest znaczne zwiększenie napięcia oraz elastyczności skóry. Polega on na pobraniu krwi pacjenta do specjalnej, podwójnej strzykawki. ACP przeniesione zostaje do strzykawki wewnętrznej, a następnie uzyskany materiał poddaje się wirowaniu. W rezultacie otrzymuje się koncentrat osocza bogatopłytkowego, który można od razu wstrzyknąć pod skórę pacjenta. Dzięki zabiegowi  cera staje się gładka i rozświetlona.

Pakiet 40+ - kompleksowa pielęgnacja

Pacjenci Lenartowicz Clinic mają możliwość skorzystania z oferty specjalnej, dedykowanej osobom w okolicach 40 – ego roku życia. Pakiet 40+ obejmuje wykonanie fotoodmładzania, wstrzyknięcie toksyny botulinowej oraz zastosowanie nici Barb 4D.

http://lenartowiczclinic.pl/oferta-specjalna


< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.