O klinice

Dr Aleksandra Kościelna

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, absolwentką wydziału podyplomowej kosmetologii lekarskiej Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Medycyna estetyczna to dziedzina rozwijająca się bardzo dynamicznie dlatego wymaga stałego kształcenia i zdobywania nowych umiejętności. 
Moim pacjentom chcę proponować najlepsze dostępne sposoby leczenia, techniki zabiegów oraz najnowsze preparaty dlatego regularnie uczestniczę w sympozjach, kongresach i szkoleniach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej oraz Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.