Zadzwoń do nas

Blog

5 Zabiegów dla 40-latki – które polecamy.
18.10.2019

Czy jesteś gotowa na zamiany ?  Sprawdź, które zabiegi będę najlepsze dla Ciebie ! 


Jeszcze niedawno obchodziłaś swoje 30 urodziny . Dziś dojrzalsza i mądrzejsza wchodzisz w czwartą dekadę swojego życia . Mimo , ze wciąż czujesz się doskonale , spoglądając w lustro dostrzegasz zmiany w wyglądzie . Twoja skóra zaczyna sie starzeć .

Do objawów starzenia się skóry zaliczyć można utratę jędrności i pojawienie się zmarszczek . Zabiegi medycyny estetycznej przeznaczone są dla osób w różnym wieku , a ich zadaniem jest szybka poprawa wyglądu . Dziś przedstawiamy te , które będą idealne dla 40 – latki .

Fotoodmładzanie – regeneracja skóry i usunięcie przebarwień

Odpowiednim zabiegiem dla osób w okolicach 40 – ego roku życia jest fotoodmładzanie za pomocą urządzenia IPL . Jego działanie polega na jednoczesnym emitowaniu światła o różnych długościach fali , co pozwala na szybkie zniwelowanie objawów starzenia się skóry .

Efektem fotoodmładzania jest nie tylko spłycenie zmarszczek , ale również usunięcie przebarwień , z którymi często borykają się 40 – latki . Dodatkowo , dochodzi do zmniejszenia porów oraz poprawy kolorytu skóry .

Nici Barb 4D – bezoperacyjny lifting

Zabieg z użyciem nici Barb 4D to bezinwazyjny lifting dający natychmiastowe rezultaty . Polega na wprowadzeniu w tkankę podskórną specjalnych nici za pomocą bardzo cienkiej igły . Cechą charakterystyczną Barb 4D są mikroskopijne haczyki równomiernie rozłożone dookoła nici , w dwóch kierunkach .

Gwarantują one znaczącą poprawę jędrności oraz napięcia skóry . Dzięki nim możliwa jest korekta owalu twarzy i uniesienie zwiotczałej skóry . Efekty bezoperacyjnego liftingu widoczne są przez około dwa lata .

Botoks – wygładzenie zmarszczek

Wśród zabiegów idealnych dla osób w okolicach 40 – ego roku życia znajduje się botoks . Polega on na wstrzyknięciu jadu kiełbasianego  ( toksyny botulinowej )  w miejsca , w których występują zmarszczki . Zaaplikowana substancja czynna powoduje rozluźnienie mięśni , co przyczynia się do wygładzenia nierówności skóry .

Za pomocą botoksu możemy m.in. zniwelować bruzdy na czole , a także usunąć zmarszczki w okolicach oczu , nosa i ust . Toksyna botulinowa stosowana jest również do poprawy wyglądu szyi oraz dekoltu .

Osocze bogatopłytkowe - odbudowa skóry

Osoby zainteresowane poprawą jędrności i redukcją zmarszczek mogą zdecydować się na zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego . Jego efektem jest znaczne zwiększenie napięcia oraz elastyczności skóry . Polega on na pobraniu krwi pacjenta do specjalnej , podwójnej strzykawki . ACP przeniesione zostaje do strzykawki wewnętrznej , a następnie uzyskany materiał poddaje się wirowaniu .

W rezultacie otrzymuje się koncentrat osocza bogatopłytkowego , który można od razu wstrzyknąć pod skórę pacjenta . Dzięki zabiegowi  cera staje się gładka i rozświetlona .

Pakiet 40 + - kompleksowa pielęgnacja

Pacjenci Lenartowicz Clinic mają możliwość skorzystania z oferty specjalnej, dedykowanej osobom w okolicach 40 – ego roku życia . Pakiet 40 + obejmuje wykonanie fotoodmładzania , wstrzyknięcie toksyny botulinowej oraz zastosowanie nici Barb 4D podczas jednej wizyty w Klinice .

Pamiętaj, że najpopularniejsze zabiegi cechuje natychmiastowy efekt i niewielka inwazyjność . Już teraz możesz zaplanować zabiegi odmładzające i rewitalizujące , aby zahamować procesy starzenia się skóry i odzyskać młody wygląd nawet na kilka następnych lat .

Zainteresował Cię któryś z zabiegów ? Chciałabyś wykonać najlepszy dla siebie ? 

Skorzystaj z konsultacji ze specjalistą w Lenartowicz Clinic .


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.