Zadzwoń do nas

Blog

Klinika Medycyny Estetycznej – 5 kwestii, które ułatwią Ci wybór najlepszego miejsca
03.03.2023

Czym więc warto się sugerować, poszukując kliniki na wymarzony zabieg?


Wybór kliniki medycyny estetycznej, której pacjent może w pełni zaufać, może się wydawać nie lada wyzwaniem. Biorąc pod uwagę kilka kluczowych kwestii, można jednak z łatwością znaleźć gabinet idealny! 

 

Doświadczenie osób wykonujących zabiegi

Podstawowym czynnikiem decydującym o wyborze kliniki medycyny estetycznej jest doświadczenie pracujących w niej specjalistów. Kompetencje osób, które wykonują zabiegi, przekładają się na ich efekty oraz jakość. Znaczenie mogą mieć m.in. ukończona szkoła, uzyskane certyfikaty czy przebyte szkolenia. Specjaliści z Lenartowicz Clinic regularnie doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nową wiedzę podczas kongresów za granicą. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom nowoczesne i skuteczne metody zabiegowe.

 

Wykorzystywany sprzęt oraz preparaty

Podczas poszukiwań odpowiedniej kliniki medycyny estetycznej, warto zwrócić uwagę również na wykorzystywane w niej preparaty i urządzenia. Każdy profesjonalny gabinet wyposażony jest w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz wysokiej jakości produkty – nawet najbardziej doświadczony specjalista nie wykona bez nich większości zabiegów. Ważne, aby pochodziły one od sprawdzonych, renomowanych producentów i posiadały stosowne patenty oraz składy – dzięki temu ryzyko wystąpienia ewentualnych powikłań jest znacznie niższe. Nasi specjaliści korzystają na co dzień ze sprzętu medycznego wysokiej klasy oraz
z preparatów spełniających wszelkie normy jakości. Bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów mają dla nas kluczowe znaczenie.

 

Czystość i higiena w klinice

Oprócz samego sprzętu istotny jest jego stan techniczny i sterylność, a także warunki panujące w klinice. Poziom czystości i higieny w gabinecie ma bardzo duże znaczenie dla komfortu oraz bezpieczeństwa pacjentów. Znaczenie mają również środki ochrony osobistej stosowane przez personel kliniki – np. rękawiczki, czepek ochronny czy maseczka. Miejsce, w którym wykonywany jest zabieg, powinno być każdorazowo odpowiednio przygotowane – mowa zarówno o stołach zabiegowych czy fotelach, jak i o wykorzystywanych narzędziach.

 

Zakres oferowanych usług

Wybierając klinikę medycyny estetycznej, warto dokładnie zapoznać się z jej ofertą. Niekiedy zakres usług nie obejmuje zabiegu, na którym zależy pacjentowi i konieczne są dalsze poszukiwania odpowiedniego gabinetu. To ważne, aby działalność kliniki nie ograniczała się wyłącznie do kilku najpopularniejszych zabiegów, lecz dawała pacjentom duże możliwości.
W Lenartowicz Clinic wykonujemy setki różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej – dotyczących zarówno samej twarzy i jej okolic, jak również pozostałych partii ciała. Ponadto oferujemy zabiegi dermatologiczne i te z zakresu kosmetologii.

 

Atmosfera i stosunek do pacjenta

Niezwykle istotna w przypadku gabinetu medycyny estetycznej jest panująca w nim atmosfera. Podejście personelu do pacjentów, troska o ich samopoczucie, klimatyczny charakter wnętrz – wszystko to znacząco wpływa na opinie na temat danej kliniki. Jeżeli już po przekroczeniu progu możemy poczuć się w niej swobodnie, to znak, że wybraliśmy dobre miejsce. Samopoczucie i zadowolenie Pacjentów Lenartowicz Clinic to nasz priorytet!


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.