Zadzwoń do nas

Blog

Najszybszy sposób na pozbycie się drugiego podbródka.
01.07.2019

Co kryje w sobie tajemnicza nazwa zabiegu Belkyra ? 


Usunięcie drugiego podbródka bez skalpela jest możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego preparatu Belkyra na bazie kwasu deoksycholowego , który w mig rozprawia się z tym krępującym defektem urody . Sprawdź , na czym polega zabieg Belkyra . Podwójny podbródek , zwany też pełnym podbródkiem lub wypukłym podbródkiem , to nic innego jak skumulowana tkanka tłuszczowa i nadmiar skóry w tym rejonie .

Drugi podbródek to częsty problem estetyczny , z którym wbrew powszechnemu przekonaniu , zmagają się nie tylko osoby dojrzałe i z nadwagą , ale też młode i szczupłe . 
Wśród przyczyn jego powstawania wymienia się przede wszystkim indywidualne uwarunkowania , ale także garbienie się , ciągłe pochylanie głowy do przodu , nieprawidłowa pielęgnacja szyi , wiotczenie skóry podbródka oraz nagromadzenie się tkanki tłuszczowej w dolnym obszarze twarzy . 

Niestety , wyeliminowanie nadmiaru tłuszczu w tym miejscu jest niemożliwe przy pomocy diety i aktywności fizycznej . Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i zabieg przez nią oferowany , jakim jest  zabieg Belkyra 
To zabieg bez skalpela , całkowicie bezpieczny , bezbolesny i bezinwazyjny , który daje szybkie i trwałe efekty . 

Belkyra – nasza broń na drugi podbródek

Zabieg likwidujący drugi podbródek przeprowadzamy przy pomocy innowacyjnego , certyfikowanego i przebadanego klinicznie preparatu Belkyra , zawierającego w swym składzie substancję czynną , jaką jest kwas deoksycholowy , który naturalnie występuje w naszym organizmie . 
Wstrzyknięcie preparatu w okolice tkanki tłuszczowej powoduje wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego , obrzęk komórek tłuszczowych , a następnie ich rozpad . 
Uwolnione kwasy tłuszczowe kolejno usuwane są z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych . 

Belkyra – jak przebiega zabieg ?

Wykonanie zabiegu poprzedza konsultacja lekarska mająca na celu zakwalifikowanie Pacjenta do zabiegu i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań . Sam zabieg nie wymaga żadnych przygotowań . 
Przed jego rozpoczęciem podaje się Pacjentowi znieczulenie miejscowe , dzięki czemu nie odczuwa on bólu , co przekłada się na jego komfort . 
W czasie trwania metody zabiegowe lekarz przy pomocy bardzo cienkich igieł wykonuje w obrębie podbródka około kilku nakłuć , wprowadzając w ten sposób do podskórnej tkanki tłuszczowej preparat Belkyra 
Po zabiegu , mogą pojawić się w okolicy poddanej zabiegowi niewielkie zasinienia i obrzęki , które samoistnie ustępują po upływie kilku dni.

Efekty redukcji drugiego podbródka preparatem Belkyra

Już jeden zabieg wystarczy , by zauważyć wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicy podbródka . Ostateczny efekt pojawia się po około miesiącu , gdy wszystko się wygoi , a tłuszcz "ucieknie" do końca . Po wygojeniu efekt będzie trwały , bowiem preparat niszczy komórki tłuszczowe . Nie ma także ryzyka obwisłej skóry , gdyż niewielka ilość tłuszczu z podbródka jest wydalana stopniowo . Czasem dla uzyskania spektakularnego rezultatu zabiegowego zaleca się przeprowadzenie 1-3 zabiegów w 4-tygodniowym odstępie czasowym . 

Dzięki zabiegowi Belkyra Twój podbródek będzie wymodelowany , a twarz i szyja staną się smuklejsze . 
Niezaprzeczalnym rezultatem zabiegu jest również komfort psychiczny Pacjenta . W końcu nie od dziś wiadomo , że im lepiej wyglądamy , tym lepsze jest nasze samopoczucie .

Jeśli wstydzisz się swojego drugiego podbródka i chciałbyś go usunąć w sposób całkowicie bezpieczny i bezbolesny – zapisz się na zabieg Belkyra , dzięki któremu pozbędziesz się tego krępującego problemu .

Masz zapytanie  ?  Chcesz umówić się na konsultację  ?  


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.