Zadzwoń do nas

Blog

Poznaj tajemnice zabiegu Plasma IQ !
10.09.2019

Jedno urządzenie, wiele możliwości.


Ostatnio na rynku medycyny estetycznej pojawiło się wiele urządzeń działających na zasadzie emisji wiązki plazmy. Najpopularniejszym z nich jest Plasma IQ .

Przedstawimy Wam działanie oraz zastosowania tego nowoczesnego urządzenia .

Plasma IQ – co to takiego?

Plasma IQ to urządzenie , które generuje i wykorzystuje mikrowiązki plazmy . Tworzy się ona pomiędzy urządzeniem , a skórą osoby poddającej się zabiegowi. Powoduje sublimację naskórka , jednocześnie obkurczając skórę w miejscu swojego działania . Co ważne, Plasma IQ nie prowadzi do powstania uszkodzeń w głębszych warstwach skóry. Warto wspomnieć także o tym, że podczas pracy urządzenie nie jest podłączone do prądu, co stanowi zaletę dla osób , w przypadku których nie można wykonywać zabiegów wiążących się z przepływem prądu przez ciało .

Pozytywne działanie Plasma IQ widoczne jest bezpośrednio po jego zastosowaniu . Brak krwawienia i niszczenia okolicznych tkanek powoduje , że pacjenci nie muszą rezygnować ze swoich obowiązków czy ulubionych aktywności .

Wykorzystanie urządzenia stanowi dobrą alternatywę dla metod inwazyjnych , np. tych z użyciem skalpela . Dodatkowo , emitowana przez nie energia cieplna pobudza produkcję kolagenu, co prowadzi do zwiększenia napięcia skóry i poprawy jej elastyczności .

Bezinwazyjny lifting powiek za pomocą Plasma IQ

Skóra w okolicy oczu jest bardzo cienka oraz delikatna. Na skutek naturalnych procesów starzenia traci ona swoją elastyczność i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki . W walce z opadającymi powiekami pomaga Plasma IQ .

Plasma IQ jest urządzeniem wykorzystywanym w medycynie estetycznej, dermatologii , a nawet w chirurgii plastycznej. Do jego głównych zastosowań należy lifting powiek .

Największą zaletą użycia Plasma IQ , w porównaniu z bardziej inwazyjnymi metodami korekcji , jest zachowanie całkowitej ruchomości powieki – zarówno w trakcie zabiegu , jak i bezpośrednio po nim . Dodatkowo , pacjent nie boryka się z nieprzyjemnym stanem zapalnym , utrudniającym codzienne funkcjonowanie . Podczas zabiegu – trwającego zazwyczaj nie więcej niż 30 minut - na skórze wykonywane są małe punkty odległe o siebie o 0,5 mm .

Efektem wykorzystania Plasma IQ jest podniesienie opadających powiek i odmłodzenie spojrzenia . Uzyskujemy efekt zwiększenia napięcia i liftingu skóry .

Inne zastosowania urządzenia Plasma IQ

Poza korektą opadających powiek Plasma IQ znajduje zastosowanie przy innych problemach estetycznych .

Urządzenie wykorzystywane jest do redukowania zmarszczek w okolicy uszu, jak również nad górną wargą . Stosuje się je do usuwania zwiotczałej skóry na łokciach , kolanach i  brzuchu , niwelowania blizn pozostałych po niedoskonałościach oraz likwidowania zmian skórnych .

Zabiegi uwzględniające użycie Plasma IQ dają bardzo szybkie i satysfakcjonujące rezultaty.

Plasma IQ w Lenartowicz Clinic

Urządzenie Plasma IQ, wykorzystywane przez specjalistów z Lenartowicz Clinic, umożliwia pozbycie się kompleksów i natychmiastową poprawę wyglądu .

Krótki , nieinwazyjny zabieg pozwala m.in. na szybkie odmłodzenie spojrzenia , zlikwidowanie zwiotczałej skóry , a także usunięcie blizn potrądzikowych .

Skuteczność zabiegów Plasma IQ zależy przede wszystkim od pawidłowej kwalifikacji i doboru pacjentów do zabiegu .

Jeśli masz watpliwości czy jest to zabieg dla Ciebie, umów się na konsultację ze specjalistą w Lenartowicz Clinic .


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.