Zadzwoń do nas

Blog

Z każdym dniem piękniejsi!
21.06.2022

Najlepsze zabiegi, dzięki którym rozkwita uroda!


Uroda jest jak kwiat – aby mogła rozkwitnąć naturalnym pięknem, trzeba o nią odpowiednio zadbać. Potem wystarczy codziennie spojrzeć na siebie w lustrze, aby z satysfakcją stwierdzić, że dziś wygląda się ładniej niż wczoraj.

Przedstawiamy najskuteczniejsze zabiegi, dzięki którym co dzień będziemy budzić się piękniejsi.

 

Celem nadrzędnym tych zabiegów jest poprawa jakości skóry, bo przecież to od jej kondycji zależy nasz wygląd. Uzyskuje się to poprzez dostarczenie do skóry licznych składników potrzebnych do nadania tej tkance odpowiednich właściwości biologicznych i pobudzenia aktywności fibroblastów w skórze. Od działania tych komórek zależy bowiem, czy skóra uzyska pożądane właściwości i wygląd. Dzięki zaktywizowaniu fibroblastów zwiększa się synteza kolagenu i elastyny – białek, które są niezbędnymi elementami do budowy biologicznego rusztowania skóry. Intensywniejsza staje się też synteza kwasu hialuronowego – ważnego składnika macierzy międzykomórkowej, dzięki któremu skóra jest odpowiednio uwodniona i nawilżona, a przez to cieszy oczy estetyczną pełnością.

Na niewiele jednak zdałaby się wzmożona aktywność fibroblastów, jeśli nie byłoby z czego wytwarzać związków potrzebnych do zachowania bądź odzyskania pełni urody skóry. Z tego właśnie względu bardzo istotne jest dostarczenie do tkanki cząstek potrzebnych do syntezy białek i kwasu hialuronowego.

 

Piękno spod igiełki

Nakładając na twarz maseczki wzbogacamy w niezbędne składniki jedynie wierzchnią warstwę skóry. Tymczasem najlepsze pobudzenie fibroblastów uzyskuje się, kiedy potrzebne do syntezy bioskładników substancje dostarczane są bezpośrednio w głąb tkanki. Służy temu mezoterapia igłowa – w czasie zabiegu bardzo cienkimi igłami w skórę aplikowane są odżywcze koktajle. Skład tych roztworów możemy dowolnie dostosować do konkretnych potrzeb, dlatego każdy nasz pacjent otrzymuje terapię spersonalizowaną – idealnie dopasowaną do aktualnych potrzeb właśnie jego skóry.

Dzięki mezoterapii można skórę odżywić, zrewitalizować, pobudzić i zregenerować. Ponieważ do tkanki podaje się małe dawki substancji leczniczych, wykorzystanie bioskładników jest bardzo efektywne i nic się tutaj nie marnuje. Co ważne, zaaplikowane substancje nie przechodzą do układu krążenia, lecz działają miejscowo – powoli rozchodzą się w skórze i stopniowo poprawiają jej kondycję.

Rezultat widziany w lustrze: skóra z każdym dniem gładsza, bardziej promienna i witalna.

 

Głęboka biostymulacja – skóra to lubi!

Doskórne podanie składników, dzięki którym uroda będzie mogła codziennie prezentować się pełniej, znajduje zastosowanie przy aplikowaniu stymulatorów tkankowych

W trakcie zabiegu Sunekos podajemy do skóry stymulatory tkankowe, będące unikalnym połączeniem sześciu aminokwasów i kwasu hialuronowego. Dzięki temu pobudzona zostaje odbudowa macierzy pozakomórkowej, co wprost przekład się na bioregenerację skóry.

Rezultat widziany w lustrze: stopniowe, naturalne odmłodzenie skóry i uzyskanie delikatnego efektu wolumetrycznego oraz znakomitego nawilżenia. Co dzień widać bardziej wyraziste rozświetlenie i ujędrnienie skóry.

Stymulator tkankowy Profhilo® działa natomiast niczym milion maleńkich sprężynek – można dzięki nim przywrócić utracony kontur twarzy i poprawić rysy. To zasługa aktywności podanej do skóry wolno uwalniającej się opatentowanej molekuły młodości. Jest nią kwas hialuronowy, ale w porcji tego właśnie preparatu jest go aż 64 mg; na dodatek jest to cząsteczka nowej generacji pod względem sieciowania. Po podaniu stymulatora do skóry uaktywnia się produkcja elastyny i kilku typów kolagenu – dokładnie tych, które potrzebne są urodzie skóry.

Rezultat widziany w lustrze: mniejsze „chomiki” i z każdym dniem bardziej sprężysta, gładka, pięknie napięta cera.

Stymulatorem do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry, który działa aż na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia, jest Nucleofill. Do skóry podaje się koktajl polinukleotydów, które trójkierunkowo pobudzają tkankę do odnowy. Działają one na receptory fibroblastów znajdujących się w skórze, co pobudza syntezę kolagenu i elastyny; dodatkowo zamiatają wolne rodniki i wykazują działanie antyoksydacyjne. Trzeci kierunek to wiązanie wody – dzięki temu macierz pozakomórkowa ma zapewnione długotrwałe i izoosmotyczne nawodnienie. Stymulatory tkankowe - efekty: znakomicie nawilżona, codziennie jędrniejsza skóra o zdrowej strukturze i pięknym wygładzeniu dzięki efektowi liftingu.

 

Co dzień piękniejsi w dwóch krokach

Unikatowym zabiegiem, który pomaga rozkwitnąć urodzie i z satysfakcją obserwować, jak każdego dnia budzimy się piękniejsi, jest N-LIFTnowość, która szybko stała się bestsellerem w Lenartowicz Clinic. Wyjątkowość tego zabiegu polega na tym, że składniki bioaktywne dostarczane są i od wewnątrz, i od zewnątrz. Procedura N-LIFT opiera się na przeprowadzeniu dwóch zabiegów, w których wykorzystuje się preparaty marki Neauvia. W trakcie pierwszego zabiegu wykonywana jest mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe. Jej celem jest przywrócenie skórze witalności i blasku, głębokie nawilżenie i poprawa jakości tkanki. W trakcie drugiego zabiegu do skóry podaje się wypełniacze Neauvia, odpowiednio dopasowane do potrzeb konkretnego pacjenta.

Rezultat widziany w lustrze: piękna, napięta i pozbawiona zmarszczek skóra oraz wypełniony kontur twarzy. Codziennie wyraźniejsze rozświetlenie, młodzieńcza witalność i młodsze rysy.

 

Wszystkie opisane zabiegi mają za zadanie sprawić, abyśmy każdego poranka budzili się piękniejsi, zatem pełny rezultat będzie widoczny po kilku tygodniach od wizyty w naszej klinice urody. Jednak pozytywne efekty będą zauważalne na pierwszy rzut oka już bezpośrednio po każdym z tych zabiegów. Później ulegną stopniowemu nasileniu, gdyż dzięki pobudzeniu fibroblastów zaczną pojawiać się nowe zasoby własne skórnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Uzyskane rezultaty będą cieszyć oczy bardzo długo – szczególnie, jeśli pacjent podda się serii zabiegów i będzie pamiętać o zabiegach przypominających.

 

Zadzwoń i umów się na zabieg w Lenartowicz Clinic – czas zainwestowany teraz, każdego kolejnego dnia będzie przynosić coraz większą satysfakcję z własnego wyglądu!

 

 

 


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.