Zadzwoń do nas

O klinice

Dr Karolina Bodora

  "Świeże spojrzenie na tradycyjne zabiegi medycyny estetycznej daje najlpesze rezultaty"

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, lecz to był dopiero początek moje drogi  związanej z medycyną. Światowe podejście, szerokie spektrum zainteresowań i nowoczesne techniki miałam okazję poznać  podczas dwuletniego stażu w klinice w Brukseli.

Moja zawodowa pasja...

Medycyna estetyczna to bardzo dynamiczna i rozwijająca się dziedzina. Liczne szkolenia, zarówno krajowe jak i zagraniczne  pozwalają na dotrzymanie jej kroku. Stale pojawiają się kolejne nowości innowacje, które jak najbardziej pragnę poznać i stosować u moich pacjentów.

 

Jestem zwolenniczką łączenia rewitalizacji, czyli poprawy kondycji skóry z zabiegami wolumetrycznymi. Takie podejście daje bardzo szerokie możliwości estetyczne, pod względem efektu końcowego, jego trwałości, a przede wszystkim zadowolenie mojego pacjenta.

W swojej pracy stawiam na długofalowe rezultaty, na które składa się zbudowanie relacji z pacjentem, utworzenia indywidualnego planu zabiegowego, oraz moim zdaniem niezbędne wizyty kontrolne.

Staram się przekazać moim pacjentom, że medycyna estetyczna nie ma ich zmienić. Ma ona za zadanie spowolnić czas, naprawić niedoskonałości i podnieść samoocenę Moim zdaniem medycyna estetyczna ma za zadanie pomoc w zbliżeniu się do swojego ideału piękna, a nie całkowitą zmianę własnego wyglądu.

Prywatnie...

W pracy cechuje mnie precyzja, delikatność i harmonia. W wolnym czasie jednak stawiam na nieco więcej wrażeń i emocji. Kolarstwo górskie, czy freeride po najświeższym puchu to tylko nieliczne z moich ulubionych zajęć. Dodatkowo płynnie posługuje się kilkoma językami obcymi, a ich ilość mam zamiar sukcesywnie zwiększać. 

Życiowe motto

„Nie licz dni. Spraw aby to dni się liczyły!”

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.