Zadzwoń do nas

O klinice

Dr Karolina Nalewajka

„Lekarz z równie szerokim doświadczeniem jak i uśmiechem ”

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Moja dalsza droga to Śląska Wyższa Szkoła Medyczna i kierunek medycyna estetyczna.  Nie została ona wybrana z przypadku – od zawsze wiedziałam, że to moje miejsce, moja specjalizacja, moje życie. Uczelnia stała się dla mnie bliższa po objęciu stanowiska nauczyciela akademickiego w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Przekazywanie wiedzy, w taki sposób aby prawidłowo dotrzeć do odbiorcy to sztuka komunikacji – i tę właśnie sztukę stosuję w trakcie wizyt pacjentów. Zrozumieć, pomóc, doradzić, wesprzeć to także zadania lekarz, niezależnie od specjalizacji. Nie poprzestałam na medycynie estetycznej , aktualnie jestem w trakcie szkoleń specjalizacyjnych z dermatologii i wenerologii. Towarzystwo Dermatologiczne to kolejne miejsce w którym cudownie się odnajduję i z czystą przyjemnością mogę nazwać się aktywnym członkiem.

 

 

 Moja zawodowa pasja…

Ukończyłam wiele kursów oraz szkoleń dotyczących dermatologii oraz medycyny estetycznej, dzięki czemu mam szeroki obraz możliwości i istniejących rozwiązań. Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania i wymagające więcej energii. Jako ekspert w terapiach rewitalizujących oraz poprawiających wygląd skóry jestem zwolenniczką łączenia rożnych technik zabiegowych, w celu uzyskania jak najlepszego efektu. Dzięki swojemu doświadczeniu każdego dnia pomagam pacjentom podkreślać ich naturalne piękno. 

Specjalizuję się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i modelowania twarzy przy pomocy zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu   hialuronowego, mezoterapii, lipolizy iniekcyjnej oraz nici liftingujących nowej generacji.

Prywatnie…

Dom to dla mnie ukochane osoby, a te można wszędzie ze sobą zabrać, aby nie siedzieć bezczynnie. Aktywne spędzanie wolnego czasu to moja wizytówka, każdy weekend to pewna mała przygoda. W tygodniu zaś sportowe buty zastępuje długo wyszukiwanymi szpilkami. Moda nie jest mi obojętna, a zdobycie długo wyszukiwanej sukienki daje zastrzyk endorfin.

Moje motto:

„Codziennie mamy wybór – śnić o swoich marzeniach lub wstać i je spełnić”.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.