Zadzwoń do nas

O klinice

Kinga Duda

„Kosmetolog z pasją do piękna i urody”

Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach. Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Mam szeroką wiedzę i bardzo duże doświadczenie w zakresie zastosowania aparatury medycznej i kosmetologicznej w terapiach przeciwtrądzikowych, anti-aging oraz antycelullitowych i modelujących sylwetkę, a także w terapiach łączonych i laseroterapii. 
U boku dr Izabeli Lenartowicz w Lenartowicz Clinic rozwijam swoje umiejętności z zakresu kosmetologii i pielęgnacji.

Moja zawodowa pasja : 

Piękno jest w nas, a piękny wygląd przyczynia się do lepszego samopoczucia i zadowolenia z siebie, dlatego codziennie pomagam moim Pacjentom w drodze do ich osiągnięcia. Obecnie moją zawodową misją jest propagowanie wśród Pacjentów Lenartowicz Clinic zdrowego stylu życia i idei systematycznego dbania o skórę.
Moją pasją są peelingi medyczne – wierzę, że każdy z nas może cieszyć się piękną, gładką i zdrową skórą.

Od początku pracy w zawodzie stawiam na ciągły rozwój i szkolenia – dzięki temu nie tylko poszerzam wiedzę, ale również szlifuję umiejętności. W rezultacie mogę służyć Pacjentom wszechstronną, fachową pomocą w doborze zabiegów i preparatów do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. 

Lubię nowe wyzwania, dlatego lubię moją pracę. Tu nie ma miejsca i czasu na rutynę, bo każdy Pacjent jest inny i wymaga indywidualnego i troskliwego podejścia. Satysfakcja, jaka pojawia się po osiągnięciu każdego terapeutycznego sukcesu i zadowolenie Pacjentów z efektów przeprowadzanych przeze mnie zabiegów utwierdzają mnie w przekonaniu, że trafnie odkryłam swoje zawodowe powołanie.

Prywatnie...
Kocham góry i książki . W wolnym czasie często zdobywam szczyty te górskie jak i też te intelektualne . To pasja która buduje moją osobowość i daje mi siłę do działania .

Moje motto :
„Rób w życiu to, co kochasz – z pasją i sercem! Wszystko inne przyjdzie samo”

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.