Zadzwoń do nas

O klinice

Kornelia Kalarus

"Holistyczne podejście zapewnia najlpesze efekty"

Studia z zakresu kosmetologii ukończyłam w Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Kosmetologia stała się fundamentem do dalszego rozwoju – podjęcia studiów podyplomowych z zakresu trychologii. Tam z kolei moje postrzeganie współczesnej kosmetologii maksymalnie się poszerzyło. Poznałam czym jest prawdziwie holistyczne podejście i staram się to wprowadzać w moją osobistą pracę.

Moja zawodowa pasja...

Interesuję się kosmetyką pielęgnacyjną, czyli wszelkimi zabiegami poprawiającymi kondycję skóry. Terapie lecznicze również nie są mi obce, lecz zawsze staram się dojść do sedna problemu i poznania jego przyczyny, ponieważ na obraz naszej skóry składa się bardzo wiele czynników, których połączenie może prowadzić do powstania zmian skórnych.

 

Prywatnie…

Uczę się japońskiego! To moja najnowsza z pasji, gdyż ciągle poszukuję nowych wyzwań. Literatura i sztuka dalekiego wschodu są bliskie memu sercu od dawna. Odmienna kultura i społeczeństwo o tak wielkiej różnorodności i charakterze skrywa przede mną jeszcze wiele, zapierających dech w piersi tajemnic.

 

Moje motto:

„Jak kochać to księcia, a jak kraść to miliony!”

 

 

 

 

 

 

 

 

"Jak kochać to księca, a jak kraść to miliony!"

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.