Zadzwoń do nas

TOKSYNA BOTULINOWA

Likwidacja kamiennej brody

Toksyna botulinowa to substancja powodującą blokowanie połączeń nerwowych pomiędzy płytką nerwową a mięśniem, w związku z tym mięśnie ulegają rozluźnieniu, broda staje się łagodniejsza. Wstrzyknięcie odpowiednich, niewielkich dawek preparatu likwiduje zmarszczki  wywołane przez kurczenie się mięśni twarzy i zapobiega ich powstawaniu w przyszłości (działanie profilaktyczne).

Wskazania

  • likwidowanie tzw. „kamiennej brody” i wygładzania bródki

Przebieg zabiegu

Lekarz ocenia jakość skóry i  poziom napięcia przygląda się mimice twarzy pacjenta. Po dobraniu odpowiedniej dawki, wstrzykuje preparat w kilku-kilkunastu miejscach.

Efekt

Po zabiegu wyraz twarzy staje się łagodniejszy ale jest wciąż naturalny, a ogólna mimika zostaje zachowana. Pełen efekt widoczny jest po kilku dniach od zabiegu i utrzymuje się średnio 3-8 miesięcy,zależne jest to od indywidualnych cech organizmu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.