Zadzwoń do nas

Medycyna estetyczna

NUCLEOFILL "Bestseller"

Nucleofill to biostymulator do głębokiej odnowy i biorekonstrukcji skóry o trójkierunkowym mechanizmie działania .
Jest to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry . Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach : liftingu, antyoksydacji i nawilżenia .
To niepowtarzalne , potrójne działanie na poziomie komórkowym , które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia . 

Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-aging . 
Jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy , które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy .
Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze . Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty . Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny , co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie . 

Drugim mechanizmem jest „zmiatanie” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne . Polinukeotydy wiażą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej . Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna .

Wskazania:

  • niedotleniona skóra
  • skóra narażona na stres oksydacyjny
  • skóra odwodniona
  • rozstępy i blizny
  • fotostarzenie
  • utrata jędrności
  • zmarszczki

Przebieg zabiegu

Preparat podajemy bardzo cienkimi igłami, które nie zostawiają śladów w miejscu wkłucia i redukują do minimum bolesność. Po trwającym około 10-20 minut zabiegu pacjent może dostrzec jego bezpośredni rezultat. 
Następnie po zabiegu może wrócić do zwykłych codziennych obowiązków. Pełny efekt widoczny jest po około
2 tygodniach. Zabiegi wykonuje się w serii 4 zabiegów co 15-30 dni.

Efekt
Efekt liftingujący po zabiegu utrzymuje się zwykle do 18 miesięcy i po tym czasie preparat ulegnie naturalnemu wchłonięciu.
W zależności od rodzaju (gęstości, stężenia, ilości) użytego preparatu Nucleofill zabieg należy powtórzyć po 6-20 miesiącach. 
Ogromną zaletą preparatu jest to, iż nie pozostawia żadnych trwałych zmian w skórze kiedy efekt działania ustąpi. 
Należy jednak pamiętać, że trwałość preparatu zależy od wieku, rodzaju skóry, sposobu odżywiania, trybu życia a także nadmiernego korzystania z kąpieli słonecznych, sauny i solarium. 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.