Zadzwoń do nas

Medycyna estetyczna

NUCLEOFILL EYES

Nucleofill to stymulator tkankowy, który działa na poziomie komórkowym. Służy do głębokiej odnowy skóry, a jego działanie opiera się na trzech filarach – liftingu, antyoksydacji i nawilżeniu. Połączenie tych czynników daje efekt wygładzonej, odmłodzonej i dużo zdrowszej skóry. Zacznie się ona naturalnie regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Działanie antyoksydacyjne sprawi, że skóra będzie rozświetlona, a jej nawilżenie spowoduje wypłycenie się drobnych zmarszczek.

Nucleofill to zabieg zalecany niezależnie od wieku. Dodatkowo tak samo jak wszystkie stymulatory tkankowe jest bezpieczny i nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Stymulatory tkankowe pod oczy - wskazania

  • zmarszczki w okolicy oczu
  • cienie pod oczami
  • sucha skóra wokół oczu
  • brak elastyczności i jędrności

​Stymulatory tkankowe Nucleofill - przebieg zabiegu

Preparat podawany jest bardzo cienkimi igłami, które nie zostawiają śladów w miejscu wkłucia i redukują do minimum bolesność. Po zabiegu można wrócić do zwykłych, codziennych obowiązków. Pełny efekt widoczny jest po około 2 tygodniach. Zabieg, wraz ze znieczuleniem trwa około 40 min. Zabiegi wykonuje się w serii 4 zabiegów co 15-30 dni.

Stymulatory tkankowe pod oczy - efekt

Po zabiegu widoczna jest znaczna poprawa wyglądu skóry w okolicach oczu, jest ona jędrna, elastyczna i napięta, cienie oraz zmarszczki pod oczami zostają zlikwidowane a skóra jest silnie nawilżona.

Czas utrzymywania się efektu zależy od wieku, rodzaju skóry, sposobu odżywiania, trybu życia a także nadmiernego korzystania z kąpieli słonecznych, sauny i solarium.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.