Zadzwoń do nas

Medycyna estetyczna

NUCLEOFILL★

Nucleofill to stymulator tkankowy, który działa na poziomie komórkowym. Służy do głębokiej odnowy skóry, a jego działanie opiera się na trzech filarach – liftingu, antyoksydacji i nawilżeniu. Połączenie tych czynników daje efekt wygładzonej, odmłodzonej i dużo zdrowszej skóry. Zacznie się ona naturalnie regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Działanie antyoksydacyjne sprawi, że skóra będzie rozświetlona, a jej nawilżenie spowoduje wypłycenie się drobnych zmarszczek.

Nucleofill to zabieg zalecany niezależnie od wieku.
Dodatkowo tak samo jak wszystkie stymulatory tkankowe jest bezpieczny i nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Stymulatory tkankowe - wskazania:

  • niedotleniona skóra
  • skóra narażona na stres oksydacyjny
  • skóra odwodniona
  • rozstępy i blizny
  • fotostarzenie
  • utrata jędrności
  • zmarszczki

 

Stymulatory tkankowe - przebieg zabiegu

Preparat podawany jest bardzo cienkimi igłami, które nie zostawiają śladów w miejscu wkłucia i redukują do minimum bolesność. Po zabiegu można wrócić do zwykłych, codziennych obowiązków. Pełny efekt widoczny jest po około 2 tygodniach.
Zabieg, wraz ze znieczuleniem trwa około 40 min.
Zabiegi wykonuje się w serii 4 zabiegów co 15-30 dni.

 

Stymulatory tkankowe - efekt

Efekt liftingujący, antyoksydacyjny i nawilżający utrzymuje się zwykle do 18 miesięcy.

Po tym czasie preparat ulega naturalnemu wchłonięciu. Ogromną zaletą stymulatorów tkankowych  jest to, iż nie pozostawia żadnych trwałych zmian w skórze, kiedy efekt działania ustąpi. 
W zależności od rodzaju (gęstości, stężenia, ilości) użytego preparatu Nucleofill zabieg należy powtórzyć po 6-20 miesiącach. 
Należy pamiętać, że finalny efekt zależy od wieku, rodzaju skóry, sposobu odżywiania, trybu życia, częstotliwości korzystania z kąpieli słonecznych, sauny i solarium. 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.