Zadzwoń do nas

Medycyna estetyczna

WYPEŁNIANIE I MODELOWANIE POŚLADKÓW

Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym to idealny sposób aby skorygować, uwypuklić czy po prostu nadać ładny kształt tej części ciała. To świetna metoda na poprawę symetrii pośladków, dodanie krągłości czy skorygowanie ewentualnych dysproporcji. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, a przy tym bezbolesnym. 
Substancja, która jest podawana  jest związkiem naturalnie występującym w organizmie, pozwala na nieinwazyjne modelowanie pośladków, w tym ich powiększenie czy skorygowanie niedoskonałości.
 
Wskazania
 
  •  zbyt małe pośladki
  • asymetria pośladków
  • brak zarysowanej linii pośladków
  • płaskie lub obwisłe pośladki
  • utrata jędrności skóry pośladków
  • mało uniesione pośladki
 
Przebieg zabiegu 
 
Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Lekarz, za pomocą kaniuli, podaje preparat, na odpowiednią głębokość. 
Dzięki tak małej ingerencji pacjentka jest w stanie powrócić do normalnego funkcjonowania już następnego dnia po zabiegu. 
Dodatkowo nie musi ona zmagać się z żadnymi dolegliwościami pooperacyjnymi, a jedynie cieszyć się z efektami zabiegu. 
 
Efekty
 
Po zabiegu pośladki są zaokrąglone i podniesione, nierówności są wypełnione a linia pośladków jest wyraźnie zarysowana . 
 
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.