Zadzwoń do nas

Blog

Ekspresowe upiększanie – te zabiegi zapewnią Ci szybkie efekty!
21.06.2021

Pragniesz natychmiastowej poprawy? Celuj w te zabiegi!


Nie obejrzymy się i rozpoczną się wakacje, a w czasie kanikuły – co oczywiste – każdy chce wyglądać pięknie. Przedstawiamy więc zabiegi, które przynoszą natychmiastowe efekty w postaci widocznej na pierwszy rzut oka poprawy urody.

 

Błyskawiczne działanie to niejedyna zaleta tych zabiegów. Rezultatem wielu z nich jest również pobudzenie fibroblastów skóry – tak skuteczne, że z każdym tygodniem wygląda się coraz atrakcyjniej.

 

Niezawodna toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa, zwana botoksem, jest produktem naturalnym. Natychmiastowo i silnie blokuje połączenia nerwowe w płytkach ruchowych, czyli miejscach, gdzie nerw łączy się z mięśniem. Kiedy do mięśnia nie dociera impuls nerwowy, efekt widać od razu – mięsień ulega rozluźnieniu. W rezultacie zmarszczki i bruzdy na skórze, które są wynikiem napinania mięśni, wygładzają się nieomal jak po przeprasowaniu żelazkiem.

W ten sposób można ekspresowo poradzić sobie z każdym rodzajem zmarszczek – zarówno głębokimi, które wyraźnie dodają lat, jak i delikatnymi zagnieceniami skóry, które pojawiają się już w dość młodym wieku w okolicy dolnej powieki czy ust. Zabiegi korekty zmarszczek dedykowane są osobom, których skórę znaczą zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczka między brwiami („lwia zmarszczka”), „kurze łapki”, zmarszczki wokół ust („zmarszczki palacza”) czy wokół nosa („zmarszczki królicze”).

Toksyna botulinowa umożliwia szybkie modelowanie twarzy lub tylko ust (zabieg French Lip Flip). Likwidujemy dzięki niej tak zwaną brodę czarownicy (kamienną brodę), podnosimy kąciki ust. Również szyja i dekolt – bardzo newralgiczne obszary, których wygląd błyskawicznie zdradza wiek osoby – mogą być wygładzone dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej. Jeśli połączy się zastosowanie toksyny botulinowej z kwasem hialuronowym pozyskuje się znakomity lifting i wygładzenie, a jednocześnie długotrwałe nawilżenie, odżywienie i stopniową rewitalizację skóry szyi i dekoltu w ciągu kilku tygodni.

I jeszcze jedna zaleta stosowania toksyny botulinowej, dzięki której starzenie się można oddać do lamusa – to profilaktyka przeciwzmarszczkowa dzięki podaniu niewielkich dawek preparatu.

 

Wypełniacze – upiększanie przez modelowanie

Wypełniacze, które wykorzystuje się w medycynie estetycznej, to znakomity wynalazek pomagający ekspresowo niwelować zwiotczenia skóry i zmarszczki, wypełniać zapadnięte policzki, i przywracać pełność owalu twarzy. Pomagają też odzyskać dobry wygląd doliny łez.

Najbardziej uniwersalny i skuteczny wypełniacz, który jednocześnie jest naturalnym elementem organizmu ludzkiego, to kwas hialuronowy. Każda jego molekuła potrafi związać bardzo dużą liczbę cząsteczek wody, zapewniając tym samym skórze znakomite nawilżenie, napięcie i zwiększoną elastyczność. Jako wypełniacz do ekspresowego upiększania może być wykorzystany w zabiegach Voluma. Te same rezultaty przynosi zabieg Radiesse, ale tutaj wypełniaczem jest hydroksyapatyt – również naturalny związek występujący w organizmie.

Rekordy popularności wśród chętnych na ekspresowe upiększenie bije wypełnianie ust kwasem hialuronowym. W zależności od własnych preferencji można wybrać modelowanie metodą klasyczną, zdecydować o wyraźnym uwydatnieniu konturu ust poprzez zabieg Hollywood Lips, uzyskać spektakularny efekt pełnych ust dzięki zabiegowi Russian Lips czy zalotnie podkreślić łuk Kupidyna zabiegiem Paris Lips.

Błyskawiczną poprawę wyglądu szyi i dekoltu uzyskuje się też dzięki zabiegowi Neauvia Explosion – umiejętne zastosowanie tego wypełniacza pomaga zlikwidować również nieestetyczne i postarzające „obręcze” na szyi.

 

Mezoterapia igłowa – nawilżenie i odżywienie od ręki

Zalet zabiegu mezoterapii igłowej jest bez liku, ale jedną z najistotniejszych korzyści jest uzyskanie natychmiastowego głębokiego nawilżenia i odżywienia tkanki. Zabieg Nucleofill przynosi dodatkowo efekt natychmiastowego liftingu – osiąga się go dzięki wiązaniu wody przez polinukleotydy zawarte w preparacie do mezoterapii. Za dobre uwodnienie macierzy międzykomórkowej skóra odwdzięcza się znakomitym nawilżeniem i jędrnością. Tak samo dzieje się po zabiegu Sunekos, w którym wykorzystuje się unikalne połączenie sześciu aminokwasów oraz kwasu hialuronowego.

Absolutną innowację w ekspresowym odmładzaniu stanowi zabieg Profhilo. Preparat, który działa niczym miliony sprężynek, natychmiast po podaniu nadaje skórze sprężystość, liftinguje ją, wygładza zmarszczki, a z czasem – doprowadza do wysmuklenia rysów i przywrócenia utraconego konturu twarzy.

 

Pamiętajmy, że podane w małych dawkach składniki lecznicze działają miejscowo bezpośrednio po zaaplikowaniu, ale – dodatkowo – pomagają również zachować młodość skóry na dłuższy czas. Rozchodzą się bowiem w skórze i dzień po dniu wspomagają rewitalizację i bioodnowę tej tkanki.


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.