Zadzwoń do nas

MODELOWANIE UST ↓

Russian Lips

Metoda Russian Lips umożliwia uzyskanie spektakularnego efektu powiększonych, pełnych ust. Nie są to jednak wydatne, nadmiernie wystające usta, w których można dopatrzeć się ingerencji lekarza medycyny estetycznej. Stopniowe wstrzykiwanie niewielkich ilości preparatu umożliwia precyzyjne modelowanie kształtu i wielkości ust, przy zachowaniu naturalnego wyglądu twarzy. Usta są pełniejsze i kształtniejsze, zniwelowane zostają asymetrie, kolor czerwieni wargowej jest bardziej intensywny. 

Zabieg umożliwia zarówno modelowanie ust u młodych osób, jak i korygowanie kształtu ust i odmładzanie ich okolic u osób starszych.

Metoda Russian Lips - wskazania

  • znaczne powiększenie lub tylko delikatne uwydatnienie ust
  • poprawienie konturu ust
  • nawilżenie czerwieni wargowej

Metoda Russian Lips - przebieg zabiegu

Pierwszym etapem jest konsultacja z lekarzem, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz ustaleniu oczekiwań pacjentki. Po konsultacji zostaje nałożona maść znieczulająca następnie po upływie określonego czasu lekarz rozpoczyna zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Cała procedura trwa około 30 minut

Metoda Russian Lips - efekt

Usta są zauważalnie większe, łuk kupidyna jest podkreślony, a górna warga lekko wywinięta. Usta są pełne, wyrównane, jędrne i nawilżone,poprawiony jest ich kontur oraz wypełniona czerwień wargowa. Efekty utrzymują się 8-12 miesięcy, czas ich utrzymywania zależy od rodzaju skóry i stylu życia pacjenta. Okres utrzymywania się efektu początkowego można przedłużyć kolejnymi zabiegami.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.