Zadzwoń do nas

TOKSYNA BOTULINOWA ↓

Toksyna Botulinowa - lifting

Co to jest botox lift?

Zabieg botox-lift łączy zabieg mezoterapii igłowej nieusieciowanym kwasem hialuronowym z toksyną botulinową. Dawka botoksu jest niewielka, a dodatek kwasu hialuronowego sprawia, że zabieg jest kompleksowy. Połączenie tych dwóch procedur daje możliwość uzyskania równomiernego rozłożenia preparatu, a tym samym efekt jednolitego wygładzenia ostrzykiwanej powierzchni. 

Lifting toksyną botulinową - wskazania

  • drobne zmarszczki
  • uczucie zmęczonej i ociężałej skóry 
  • skóra dojrzała pokryta gęstą siateczką drobnych zmarszczek
  • skóra wiotka, mało elastyczna
  • skóra odwodniona

Lifting toksyną botulinową - efekty

Główny efekt zabiegu botox lift to wygładzenie, odświeżenie i wyraźne odmłodzenie wyrazu twarzy. Zabieg świetnie sprawdza się na dużych obszarach twarzy, a także na szyi i dekolcie. Dodatkowo uzyskjemy efekt napięcia, naprężęnia, zagęszczenia i widocznego nawilżenia skóry. Efekty widoczne są po około 14 dniach od wykonania zabiegu. 

Lifting toksyną botulinową - przebieg zabiegu

Zabieg botox lift nie wymaga żadnego przygotowania. Iniekcje wykonywane są bardzo cienką igłą, w określonych przez lekarza specjalistę punktach. Igła nie zostawia śladów w miejscu wkłucia, a sam zabieg jest prawie bezbolesny. Rezultaty utrzymują  się średnio 3-8 miesięcy. Czas trwania efektu wygładzanie zmarszczek  zależy od indywidualnych cech organizmu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.