Zadzwoń do nas

Blog

Przygotuj pośladki do bikini!
08.06.2022

Idealne pośladki tuż przed sezonem na bikini? To możliwe, dzięki tym zabiegom!


Pośladki – mają być jędrne, kształtne, pełne i powabne. Też takie możesz mieć!

Przedstawiamy najlepsze zabiegi na modelowanie i powiększanie pośladków – dzięki nim nadchodzące lato będzie sezonem w sam raz na wymarzone bikini.

 

W Lenartowicz Clinic skutecznie przywracamy pośladkom ich naturalną urodę lub poprawiamy niedoskonałości. Pośladki zbyt małe powiększamy, asymetrycznym nadajemy harmonijne proporcje, płaskie czynimy jędrnymi, uniesionymi i zgrabnie wymodelowanymi. A ponieważ noszenie bikini odsłania wiele tajemnic naszego ciała, dlatego mamy w ofercie również zabiegi formujące przestrzeń pod pośladkami i likwidujące cellulit.

 

Sposobów na to, aby w trakcie zaledwie jednego tylko zabiegu można było skorygować wiele różnych niedoskonałości pośladków, mamy kilka.

 

Wypełnianie i modelowanie pośladków kwasem hialuronowym

Podczas zabiegu lekarz za pomocą cienkiej kaniuli podaje podskórnie na ściśle wyznaczoną głębokość preparat kwasu hialuronowego. Ponieważ kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie w przestrzeni pomiędzy komórkami, dlatego też wykorzystanie go do korekty kształtu pośladków jest całkowicie bezpieczne.

Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym to zabieg o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu. Jego potencjał można wykorzystać w przypadku pośladków zbyt małych, asymetrycznych, które utraciły sprężystość, potrzebują uniesienia lub brakuje im wyraźnie zarysowanej linii. Podczas wykonywanej w znieczuleniu miejscowym procedury (która – co ważne – nie wyłącza z normalnego funkcjonowania, ponieważ już następnego dnia po zabiegu wraca się do codziennych zajęć) możemy spełniać marzenia pań i panów o pośladkach powabnie uniesionych, z wypełnionymi nierównościami, perfekcyjnie i wyraziście zarysowanej linii, symetrycznych i kusząco krągłych – bez względu na wiek pacjentki lub pacjenta!

 

Karboksyterapia

Podczas karboksyterapii, przy użyciu specjalistycznej głowicy wykonującej niewielkie nakłucia, wprowadza się w skórę dwutlenek węgla. Ma to swoje nadzwyczaj pozytywne konsekwencje dla urody pośladków, gdyż zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddawanego zabiegowi. To z kolei uruchamia naturalne procesy, służące odprowadzaniu toksyn i bioodnowie komórek, a ostatecznie – ujędrnieniu i odmłodzenia skóry.

Karboksyterapia ma jeszcze jedno istotne znaczenie dla osób, którym zależy na wysmukleniu linii pupy przed sezonem na bikini. Otóż podczas zabiegu dochodzi do mechanicznego rozbicia złogów tłuszczowych. Jest to zatem procedura polecana szczególnie osobom, które mają zamiar nie tylko poprawić stan skóry pośladków, ale chcą również zredukować tkankę tłuszczową oraz cellulit. Już po pierwszym zabiegu zauważalnie zmniejsza się obwód pośladków, co powoduje, że pupa natychmiast zyskuje na kształcie. Natomiast w ciągu kilku następnych tygodni skóra staje się każdego dnia coraz bardziej jędrna, elastyczna i młodsza.

 

HIFU

HIFU to gratka dla osób zainteresowanych uzyskaniem długotrwałego efektu liftingu w okolicy pośladków. Wykorzystując fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości sprawiamy, że dotychczas wiotka skóra pupy ulega pięknemu napięciu. Dzieje się tak, gdyż fala, która przedostaje się do tkanki, powoduje ruch komórek. Ich tarcie wyzwala ciepło, które prowadzi do niewidocznych na powierzchni skóry mikrooparzeń i skrócenia włókien kolagenowych. Skutkuje też redukcją tkanki tłuszczowej. W efekcie skóra pośladków bezpośrednio po zabiegu zyskuje ładne napięcie, a cała pupa nabiera zgrabnej formy. Równocześnie, wskutek pobudzenia procesów regeneracji i bioodnowy, powstają nowe zasoby kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Tak oto pośladki w ciągu kilku tygodni po zabiegu są znakomicie przygotowane do tego, żeby przyodziać je w bikini.

 

RF – Radiofrekwencja/PELLEVE

To bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który można wykorzystać do przygotowania pośladków do bikini. Wiecznie zabieganych pewnie ucieszy fakt, że można po nim natychmiast powrócić do codziennej aktywności, a uruchomione podczas zabiegu procesy służące upiększeniu pośladków i tak będą toczyć się sprawnym rytmem.

Dzięki radiofrekwencji PELLEVE skóra zostaje silnie pobudzona do odmłodzenia przez energię fali radiowej. Kiedy fala ta dotrze do tkanki, odczuwa się krótko intensywne, lecz łagodne ciepło – to wyraźny sygnał aktywujący fibroblasty do tworzenia nowych zasobów kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Jednocześnie ciepło powoduje, że istniejące włókna kolagenowe szybko ulegają skróceniu, co widoczne jest w postaci ładnego napięcia skóry. Efekt? Pośladki bezpośrednio po zabiegu nabiorą gładkości, a z każdym dniem w kolejnych tygodniach staną się bardziej zwarte i ponętne. Istotne jest, że radiofrekwencji można poddać się o każdej porze roku.

 

Lipoliza wałeczków pod pośladkami

Lipoliza to likwidacja tkanki tłuszczowej. Także tej, która zlokalizowana jest pod pośladkami i tworzy tam nieestetyczne zgrubienia. Do ich usunięcia nie trzeba ingerencji chirurga ani specjalnych przygotowań ze strony osoby zainteresowanej wymodelowaniem kształtu pupy. Lipolizę wałeczków pod pośladkami wykonuje się bowiem, wykorzystując fosfatydylocholinę – naturalny składnik pozyskiwany z ziaren soi. Fosfatydylocholina, podana w formie iniekcji, rozpuszcza komórki tłuszczowe. Ich zawartość zostaje później w sposób naturalny metabolizowana i usunięta z organizmu. Tak oto w nieoperacyjny sposób można usunąć nadmiar tłuszczu w okolicy pośladków i uzyskać dzięki temu zgrabną pupę – w sam raz do bikini. Jeśli do tego dołoży się odpowiednią dietę i zdrową porcję ruchu, można liczyć na utrzymanie uzyskanych rezultatów przez długi czas.

 

Usuwanie cellulitu

Dlaczego piszemy o tym przy zabiegach związanych z modelowaniem i wypełnianiem pośladków? Ponieważ cellulit, szczególnie jeśli jest nasilony, niekorzystnie wpływa nie tylko na wygląd skóry na pośladkach, ale również na ich kształtność i atrakcyjność. Zatem, jeśli przygotowujemy pośladki do bikini, musimy pamiętać również o usuwaniu cellulitu. Jedną z najefektywniejszych metod służących temu celowi jest mezoterapia. Szczególnej uwadze polecamy zabieg ALIDYA, który można stosować nie tylko leczniczo, ale również i profilaktycznie. Wystarczy wykonać go raz na kilka-kilkanaście miesięcy, aby odzyskać gładką skórę pośladków. Sprawi to, że pupa w bikini – nawet tym najbardziej skąpym – będzie wyglądać zgrabnie i powabnie.

 

Już dziś umów się na zabieg poprawiający wygląd pośladków. Warto, bo sezon na bikini tuż-tuż, a efekty w pełnym rozkwicie, czyli kształtne, gładkie, kusząco uniesione pośladki, pojawiają się po kilku tygodniach od zabiegów.


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.