Zadzwoń do nas

LIPOLIZA - LIKWIDACJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ ↓

Lipoliza wałeczków pod pośladkami

Lipoliza wałeczków pod pośladkami to likwidacja tkanki tłuszczowej bez chirurgicznej ingerencji. Polega ona na podaniu zastrzyków z substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. Substancją wykorzystywaną w metodzie lipolizy jest znana od lat fosfatydylocholina, naturalny składnik pozyskiwany z ziaren soi.

Lipoliza nie jest metodą odchudzania, ale modelowania sylwetki. Jest to w pełni bezpieczny zabieg wykonywany przez lekarza nie wymagający od pacjenta specjalnych przygotowań.

Lipoliza wałeczków pod pośladkami - przeciwwskazania

  • cukrzyca
  • ciąża oraz okres karmienia piersią
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • padaczka
  • choroby wątroby i nerek

Lipoliza wałeczków pod pośladkami - przebieg zabiegu

Zabieg polega na wstrzykiwaniu w tkankę tłuszczową substancji, które powodują rozpad błon komórkowych komórek tłuszczowych. Uwolniony z komórek tłuszczowych tłuszcz jest transportowany do wątroby, a następnie metabolizowany i wydalony z organizmu.

Lipoliza wałeczków pod pośladkami - efekt

Dzięki lipolizie można liczyć na znaczącą poprawę swojego wyglądu. Zadaniem lipolizy jest nieoperacyjne usunięcie nadmiaru tłuszczu, który do tej pory likwidowano operacyjną liposukcją. Uzyskany efekt jest trwały. Należy jednak pamiętać, że utrzymanie efektu zależy od samego pacjenta, jego sposobu odżywiania i aktywności fizycznej. 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.