Zadzwoń do nas

LIPOLIZA - LIKWIDACJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ ↓

Lipoliza wałeczków w okolicy brzucha

Lipoliza iniekcyjna wałeczków w okolicy brzucha to likwidacja tkanki tłuszczowej bez chirurgicznej ingerencji. Polega ona na podaniu zastrzyków z substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. Substancją wykorzystywaną w metodzie lipolizy jest znana od lat fosfatydylocholina, naturalny składnik pozyskiwany z ziaren soi.

Lipoliza nie jest metodą odchudzania, ale modelowania sylwetki. Jest to w pełni bezpieczny zabieg wykonywany przez lekarza nie wymagający od pacjenta specjalnych przygotowań.

Lipoliza wałeczków w okolicy brzucha - przeciwwskazania

  • cukrzyca
  • ciąża oraz okres karmienia piersią
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • padaczka
  • choroby wątroby i nerek

Lipoliza wałeczków w okolicy brzucha - przebieg zabiegu

Lipoliza iniekcyjna wałeczków w okolicy brzucha polega na wstrzykiwaniu w tkankę tłuszczową substancji, które powodują rozpad błon komórkowych komórek tłuszczowych. Uwolniony z komórek tłuszczowych tłuszcz jest transportowany do wątroby, a następnie metabolizowany i wydalony z organizmu.

Lipoliza wałeczków w okolicy brzucha - efekt

Dzięki lipolizie można liczyć na znaczącą poprawę swojego wyglądu. Zadaniem lipolizy jest nieoperacyjne usunięcie nadmiaru tłuszczu, który do tej pory likwidowano operacyjną liposukcją. Uzyskany efekt jest trwały. Należy jednak pamiętać, że utrzymanie efektu zależy od samego pacjenta, jego sposobu odżywiania i aktywności fizycznej. 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.