Zadzwoń do nas

ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZU ↓

Wypełnienie doliny łez

Dolina łez to ubytek tkanki tłuszczowej w okolicy oczodołu i w przyśrodkowej części policzków. Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym, czyli miejsc, gdzie tworzą się zagłębienia, pomaga uzyskać młodszy wygląd oraz nawilżyć i zregenerować skórę.

Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym - wskazania

  • wiotczenie skóry w okolicy powiek dolnych
  • utrata podskórnej tkanki tłuszczowej w okolicy oczu
  • zagłębienia skóry pod oczami w obrębie oczodołów

Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym - efekty

Bezpośrednio po zabiegu widoczna jest znaczna poprawa wyglądu skóry, jest ona odmłodzona i wypoczęta. Zagłębienia i zasinienia pod oczami zostają zlikwidowane, zmniejszenie zasinienia oraz zagęszczenie i ujędrnienie skóry w okolicy oczu.

Efekt zabiegu utrzymuje się zwykle około 18 miesięcy i po tym czasie preparat ulega naturalnemu wchłonięciu. Czas utrzymywania się efektu zależy od wieku, rodzaju skóry, sposobu odżywiania, trybu życia a także nadmiernego korzystania z kąpieli słonecznych, sauny i solarium. 

Zapraszamy na zabieg wypełnienia doliny łez do naszej kliniki - Katowice, ul. Zabrska 7/1.

 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.