Zadzwoń do nas

PEELINGI MEDYCZNE ↓

ZO® 3 – Step Peel™

To innowacyjny peeling wykonywany w gabinecie lekarskim. Jest jedynym wielofunkcyjnym peelingiem zaprojektowanym tak, by przynosił długotrwałe korzyści oraz podwójne działanie: stymulację skóry właściwej oraz regenerację naskórka. Wspiera funkcje barierowe skóry i poprawia jej zdolność do odnowy i regeneracji, zapewnia ochronę antyoksydacyjną, wspiera procesy naprawy DNA i wykazuje działanie przeciwzapalne .

Zawiera mieszankę eksfoliantów oraz czynniki o szerokim spektrum działania, które istotnie wpływają na poprawę stanu skóry i zwalczają wiele objawów starzenia: niwelują drobne zmarszczki, redukują przebarwienia, spłycają blizny potrądzikowe, regulują produkcję sebum.

Jest odpowiedni dla każdego pacjenta niezależnie od typu i koloru skóry .
Zabieg jest jednorazowy lub wykonywany w serii co 3-4 tygodnie wg zaleceń dermatologa.

Wskazania :

  • ostuda
  • trądzik
  • drobne zmarszczki
  • szorstka skóra
  • rozszerzone pory
  • szary koloryt cery

Przeciwwskazania

  • opryszczka
  • ciąża

Przebieg zabiegu :

Peeling nakładamy  na oczyszczoną skórę. Po aplikacji pozostamy na 1-3 godzin lub całą noc – według wskazań lekarza.  Dokładnie zmywamy wszelkie pozostałości preparatu przed zastosowaniem innych produktów ZO®. 

Peeling należy stosować 2-3 razy w tygodniu.

Kontynuowanie kuracji w warunkach domowych, pozwala uzyskać pozytywne rezultaty , utrzymujące się dłużej niż w przypadku zwykłych peelingów. Odpowiedni do wszystkich typów skóry.

Efekt :

Bardzo skuteczny peeling o podwójnym działaniu stworzony do stymulacji skóry i procesów jej odnowy. Zawiera mieszankę eksfoliantów, retinol i czynniki o różnorodnym działaniu , które w istotny sposób wpływają na zdrowie skóry i usuwają wiele oznak starzenia. Wzmacnia ochronę, jaką zapewnia bariera skórna i poprawia naturalną zdolność skóry do regeneracji i odnowy. Zapewnia ochronę antyoksydacyjną i działa przeciwpodrażnieniowo.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.